O nas

Serwis FurgonetkaBiznes powstał w maju 2015 roku jako odpowiedź na potrzeby naszych klientów z branży e-commerce. Naszym celem jest usprawnienie wszystkich kluczowych procesów posprzedażowych w sklepach internetowych, firmach fulfilment, a także w każdym przedsiębiorstwie, które spotyka się z trudnościami dotyczącymi spedycji i obsługi zamówień.

FurgonetkaBiznes to zaawansowany system podzielony na moduły, z których każdy ma osobną funkcję. Dzięki temu podziałowi udaje nam się spełniać potrzeby firm o różnej specyfice, zarówno tych małych, jak i dużych. Dostarczamy naszym klientom zupełnie nowe rozwiązania, które dają im wyraźną przewagę nad konkurencją.

Od lat wspieramy rynek
e-commerce w Polsce

FurgonetkaBiznes należy do grupy serwisów firmy Furgonetka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. Pomysł na jego stworzenie powstał przy okazji prac związanych z projektem Furgonetka.pl, który jest liderem wśród brokerów usług kurierskich. Swoją przewagę serwis buduje przede wszystkim na innowacyjnych narzędziach i implementacji autorskich rozwiązań nieprzerwanie od 2010 roku.

Nasze doświadczenie w branży e-commerce zdobyliśmy także, pracując nad platformą aukcyjną Swistak.pl, która funkcjonuje na rynku od 2004 roku.